Prevádzkový poriadok – pravidlá skákania 

 1. Kyvadlový skok je možné absolvovať počas zverejnených termínov, nieje potrebná registrácia vopred, stačí prísť v rozmedzí akcie, ak sa stane že príde viac skokanov na záver, vždy tam ostaneme dovtedy kým si všetci skočia.
 2. Kyvadlový skok môžu absolvovať aj deti cca od 10 rokov za prítomnosti zodpovednej osoby, viac záleží na veľkosti ako na veku.
 3. Kyvadlový skok sa neodporúča ľudom ktorí sa liečia alebo majú niektorú z týchto chorôb: cukrovka, srdcové ťažkosti, vysoký alebo nízky krvný tlak, epilepsia, duševné poruchy akejkoľvek povahy, ako aj tehotným a dojčiacim ženám., každopádne ak ta ti dačo nezdá konzultuj to so svojim lekárom.
 4. Počas prípravy na skok a počas samotného skoku sa zakazuje byť pod vplyvom alkoholu, omamných a psychotropných látok.
 5. Vždy počúvaj svojho inštruktora! Vyhradzujeme si právo odmietnuť poskytnutie kyvadlového skoku !

Mám kupón, ako sa prihlásim a kedy môžem prísť ? 

 1. Ak máš kupón s uvedeným presným dátumom a časom, nemusíš robiť nič, stačí príst v danom termíne.
 2. Ak máš kupón bez určeného termínu skoku len s dátumom dokedy je platný. Nájdi si v kalendári termín ktorý ti vyhovuje a napíš nám krátky mail s informáciou že prídeš poprípade ak je vás viac stačí jeden za všetkých, aby sme mali predstavu koľko ľudí príde. Ak sa nahlási viac skokanov ako je technicky možné zvládnuť, tak sa trvanie akcie predĺži.
 3. Ak je vás viac (myslím tým päť a viac) je vhodné si dohodnút vlastný čas buď pred alebo po oficialnom termíne.
 4. Špeciálne skoky ako napríklad tandemový, s vozíčkom, kúpanie v dunaji …. si je nutné z časového hĺadiska dohodnúť vopred.

Súkromný event

 • Pre firmy, agentúry alebo skupiny ľudí, ktorým nevyhovujú verejné termíny organizujeme súkromné  akcie v dohodnutom čase.
 • Cena za takýto event s 10 skokmi je 149,- eur, v prípade že nám pomôžete s vytahovaním je cena znížená na 119,-eur. Pre väčší počet Vám vypracujeme ponuku.
 • V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
mám kupón

V poslednej dobe sa často začali objavovať kupóny iných spoločností, prosím preverte si najprv či máš náš kupón (naše logo, náš kontakt, našu web stránku). Ak áno, nájdi si  vkalendári termín, môžeš prísť na ľubovolnú akciu počas jej trvania. Daj nám vediet mailom ze prídeš, nemusíš sa prihlasovať, dohadovať ani nič iné stačí jednoducho “ahojte, prídeme traja v nedeľu”.

ešte nemám 18 rokov, môžem skákať

Áno, niesme oprávnení kontrolovať vek skokanov, je fajn ak doma povieš kam ideš, alebo prídi aj s rodičmi.

kde zaparkujem ?

Priamo pod mostom Lafranconi je neplatené parkovisko kde zaparkujete bez problémov.

prší

Počasie je veľmi individuálne, stáva sa že na jednom konci mosta prší a na druhom svieti slnko. Akcia sa koná za každého počasia, po technickej stránke sa dá skákať kedykoľvek.

som ťažký, môžem skákať ?

Nezáleží na váhe ale na veľkosti, pokiaľ sa nám zmestíš do postroja je to OK a môžeš si skočiť.

bude sa konať akcia?

ÁNO BUDE :)

Keď je zverejnený termín sme tam vždy!!!

Či už prší, sneží,mrzne, fúka, mračí sa … skáče sa pod mostom a technicky je to možné kedykoľvek.

som na moste a nikto tu nieje
 1. skontroluj či si na správnom moste
 2. skontroluj či si tam v správny dátum a čas ( v iných terínoch a časoch tam niesme ! )
 3. uisti sa že si sa správnej strane mosta ( vidno do centra, most SNP…. ) a na chodníku pre peších ( nie medzi autami ! )
 4. pozri sa na začiatok web stránky či tam nieje odkaz o zrušenom termíne

 

prečo tu nieje telefónny kontakt

Preferujeme kontakt cez mail, na jednej strane máme zaznamenané čo sme sa dohodli a na druhej počas konania akcie nemáme čas dvíhať telefón. Cez to všetko ak treba ho poskytneme.

kedy sa skáče – termíny

Termíny sú zverejnené zhruba mesiac vopred, počas hlavnej sezony sa skáče raz do týždňa, mimo nej raz za dva týždne, cez zimu sa neskáče. Ak je Vas viac ( 10 a viac ) je možné si dohodnúť vlastný termín počas celého roka.

Ak si nenašiel/ nenašla odpoveď na tvoju otázku, napíš nám na mail chcemskakat zavinac kyvadlo bodka sk :)